RECEPCJA CZYNNA OD GODZ. 8:00 DO GODZ. 22:00. Tel. 604-708-542

 1. Doba hostelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 (istnieje możliwość wcześniejszego uzgodnienia godziny przyjazdu).
 2. W cenę noclegu wliczona jest pościel,  oraz TV i dostęp do Internetu.
 3. Pokoje hostelowe wynajmuje się po przedłożeniu dowodu osobistego lub paszportu oraz po uregulowaniu zapłaty.
 4. W hostelu obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 07.00 rano. W tym czasie nie mogą przebywać na terenie hostelu osoby nie zameldowane.
 5. Zachowanie gości hostelu oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Hostel może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie trwania doby hostelowej.
 6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 7. Na terenie hostelu obowiązuje absolutny zakaz palenia. Palenie papierosów w budynkach hostelu podlega karze od 100 zł na pokrycie dodatkowych kosztów związanych z praniem poduszek, kołder, firan i zasłon oraz kosztów długotrwałego wietrzenia pomieszczeń.
 8. Zakazuje się wprowadzania zwierząt domowych bez zgody.
 9. Po wyprowadzeniu się i opuszczeniu pokoju należy zwrócić klucze wrzucając je do tego przeznaczonej skrzynki z napisem: ZWROT KLUCZY lub oddać w recepcji w godzinach urzędowania.
 10. Gość hostelowy ponosi materialną odpowiedzialność za uszkodzenie lub zniszczenie urządzeń hostelowych.
 11. Jakiekolwiek usterki w pokojach prosimy zgłaszać w recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń.
 12. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju. Cenne rzeczy można zdeponować w recepcji.
 13. Przedmioty pozostawione w pokoju po jego opuszczeniu będą przechowywane przez 1 miesiąc.
 14. W dniu opuszczenia hostelu uprasza się o zdjęcie pościeli. Nie opuszczenie przez Gościa pokoju do godz. 11:00 jest traktowane jako przedłużenie pobytu o kolejną dobę.
 15. Uprasza się o zachowanie porządku i czystości w pokojach oraz we wspólnych pomieszczeniach. Miły gościu zachowaj porządek i czystość, ponieważ w hostelu sprzątamy raz dziennie w godzinach przedpołudniowych a nie na bieżąco. Szczególnie dbaj o czystość w łazienkach i kuchniach, gdyż są one w naszym hostelu wspólne.
 16. Za zgubienie kluczy lub konieczność interwencji obsługi hostelu w godzinach nocnych będzie pobierana opłata od 100 zł.
 17. Wpłaconego zadatku na rezerwację pokoi nie zwracamy.
 18. W przypadku wcześniejszego wyjazdu lub rezygnacji z pobytu, wpłaconej opłaty za noclegi nie zwracamy.
 19. Nie odpowiadamy za awarie i ich skutki niezależne od nas (force majeure).