Nasz hostel usytuowany jest wśród zieleni w ogrodzie w centrum miasta,

tylko 5 min. pieszo do

Deptaku Poznańskiego, Starego Browaru, Poznańskiego Centrum Finansowego, Rynku Wildeckiego, bazaru Poznańskiego Bema oraz Parku Jana Pawła II

Ok. 15 min. pieszo lub 2 przystanki tramwajowe do

Międzynarodowych Targów Poznańskich,  dworca PKP,  dworca autobusowego PKS oraz deptakiem do Starego Rynku.

W pobliżu hostelu są między innymi:

liczne punkty handlowe i gastronomiczne (również z bezpłatną dostawą do pokoju),  szkoła tańca, kilka basenów, Multikino, ośrodek sportowy, korty tenisowe.

Hostel posiada parking (zamykany z wideomonitoringiem – 5 kamer).

Dysponujemy pokojami 1, 2 i 3-osobowymi także z możliwościami dostawek. Wszystkie pokoje mają w cenie dostęp do internetu, LED TV 32 cale, pościel i ręczniki (wydawnae w recepcji). Łazienki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie pokoi (łazienka przypada tylko na 2 pokoje, ewentualnie na 3 pokoje). Do dyspozycji gości posiadamy wyposażone kuchnie samoobsługowe (hostel posiłków nie serwuje). SUPER OFERTA: 1 min. drogi od hostelu śniadania w cenie ok. 10 zł (“FitSwim”) oraz 4 min. drogi od hostelu obiad 2-daniowy tylko za 12 zł (kilka menu, “Piwniczka Smaku”).  W cenie noclegu wydajemy w recepcji kawę i herbatę. Goście mogą na terenie hostelu w ogrodzie skorzystać z grilla, stołów i ław ogrodowych. Istnieje możliwość także zamówienia cateringu.

Recepcja czynna od godz. 08:00 do godz. 01:00 w nocy. Nr telefonu: 604-708-542