Nasz hostel usytuowany jest wśród zieleni w ogrodzie w centrum miasta tylko 5 min. pieszo do deptaku, Starego Browaru, Pozańskiego Centrum Finansowego, największego bazaru w centrum Poznania, ok. 15 min. pieszo do MTP, dworca autobusowego PKS i PKP oraz do Starego Rynku.

Hostel posiada parking (zamykany z wideomonitoringiem). W pobliżu hostelu są między innymi: liczne punkty handlowe i gastronomiczne (również z bezpłatną dostawą do pokoju), szkoła tańca, 3 baseny, Multikino, ośrodek sportowy, korty tenisowe.

Dysponujemy pokojami 1, 2 i 3-osobowymi także z możliwościami dostawek. Wszystkie pokoje mają w cenie dostęp do internetu, TV LCD 32 cale, pościel i ręcznik. Goście nie posiadający laptopów mają możliwość korzystania z płatnego terminala internetowego. Łazienki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie pokoi (łazienka przypada tylko na 2 ewentualnie 3 pokoje). Do dyspozycji gości posiadamy wyposażone kuchnie samoobsługowe (hostel posiłków nie serwuje). SUPER OFERTA: 1 min. drogi od hostelu obiad 2-daniowy z napojem tylko za 10zł (kilka menu).  W cenie noclegu wydajemy w recepcji kawę i herbatę. Goście mogą na terenie hostelu w ogrodzie skorzystać z grilla, stołów i ław ogrodowych. Istnieje możliwość także zamówienia cateringu.